מי אנחנו

חברת איגנשטיין-פינס היא קבלן מורשה להקמת מערכות חשמל, תקשורת ובקרה, עם ותק של למעלה מ-40 שנה ומוניטין נרחב של מקצוענות, אמינות ואיכות, בענפים רבים של המשק הישראלי. החברה מחזיקה בסיווג 160 א-5 – הזכות לבצע עבודות בהיקף בלתי מוגבל, ועומדת בתקן הבינלאומי 9002 ISO.

איגנשטיין-פינס בע"מ מתמחה בהקמת מערכות ותשתיות של מתח גבוה, מתח נמוך, תקשורת ובקרה לקשת רחבה של ייעודים ומתקנים. בזכות יכולותיה הנרחבות, מספקת החברה פתרונות מקיפים גם לפרויקטים מורכבים ומתוחכמים. בכל זמן נתון, היא מבצעת במקביל מספר פרויקטים בעלי היקף גדול מאד, המגיע למאות אלפי מ"ר, תוך מתן מענה מהיר ואיכותי לכל דרישה וצורך.

במהלך השנים ביצעה איגנשטיין-פינס אלפי פרויקטים בכל רחבי הארץ, וצברה ניסיון עשיר בתחומים רבים ומגוונים: מתקני תעשייה, מרכזים רפואיים, מתחמי מסחר, מרכזי בידור, בנייני משרדים, חברות היי-טק, אתרים ביטחוניים, שירותים פיננסיים, בתי מלון, בתי דיור מוגן ובנייני מגורים, וכן מבנים משולבים, עתירי מערכות וייעודים.

לאיגנשטיין-פינס צוות הקרוב למאה עובדים ביניהם מהנדסי חשמל והנדסאים. עיקר גאוותה על הידע המקצועי הרב שנצבר בעשרות שנות ניסיון ועל ההון האנושי שהפך את החברה למשפחה אחת גדולה. 

סגירת תפריט